Електрик у Київ

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Про компанію "Ток-Профі". Відповіді на типові запитання

Послуги компанії «Ток-Профі» завжди затребувані жителями столиці та Київській області. Працюють в компанії електрики, які мають вищу електротехнічне освіту і виконують електромонтажні роботи необхідного виду складності. Замовники робіт звертають увагу в рубриках «електрик Київ» на фахівців, чиї ціни за електромонтаж виглядають досить привабливо & nbsp; і запрошують майстрів, завірені ними в прекрасних професійних якостях. Корисно знати, що крім низької ціни на послуги, людина, яка буде проводити електромонтаж, повинен мати допуск до робіт до електроустановок з напругою до і понад 1000 V.

Які у нас розцінки на виїзд майстра-електрика до замовника в Києві та Київській області?

Вартість приїзду нашого майстра-електрика до замовника - 0 грн. Ми не включаємо вартість транспортних витрат електрика в ціну послуги "мінімальний виклик". Ви платите тільки за виконання робіт.

Що входить у вартість послуги "мінімальний виклик" майстра-електрика від "ТокПрофі"?

В ціну "мінімального виклику" входить вартість робіт електрика по повній діагностиці вашої електропроводки і ремонт проводки з усуненням знайдених ушкоджень. Вартість послуги - 490 грн.

Якщо необхідно просто прорахувати вартість роботи електрика з ремонту або заміні електропроводки - чи потрібно за це платити?

Наш електрик докладно відповість на всі питання, що стосуються вартості ремонту, по телефону. Консультація безкоштовна. Якщо для розрахунку вартості ремонту проводки необхідна її діагностика - ви оплачуєте послугу "мінімальний виклик" - 490 грн. Вартість складання повного кошторису на виконання робіт по заміні проводки з урахуванням матеріалів складе 5% від вартості запланованих робіт.

Яка ціна робіт по заміні електропроводки в квартирі в Києві?

Для заміни проводки необхідно провести наступні види електромонтажних робіт: демонтаж старої електропроводки

прокладка штроби (в цегляній або бетонній стіні) - від 120 грн. за м / п

прокладка кабелю - 15 грн. за м / п

монтаж груп внутрішніх / зовнішніх розеток - від 70 грн. шт.

монтаж внутрішніх / зовнішніх вимикачів - від 70 грн. шт.

установка електрощита, в залежності від кількості потрібних автоматичних вимикачів - від 500 грн.

Економні господарі намагаються зробити електромонтаж самі, не припускаючи, до чого призведуть наслідки неякісного виконання робіт. З електричним струмом дилетантам жартувати небезпечно, неграмотне звернення з ним призведе в непридатність техніку і майно. Поразка людини розрядом струму понад 60 V може бути смертельним.

Фахівці компанії «Ток-Профі» проходять кваліфікаційну підготовку, здають атестацію на групу допуску, мають набір ручних і електричних інструментів, потрібних для надання послуг електрика на дому, в установі або на виробництві.

Пріорітет - інтереси замовника

Своєчасне звернення в компанію "Ток-Профі " не тільки допоможе усунути поточні проблеми. Безкоштовна консультація фахівців-електриків по телефону допомогла багатьом нашим клієнтам заощадити гроші. Виїзд на об'єкт буває, не потрібен - майстер може докладно пояснити замовнику, як самостійно усунути дрібні неполадки. Якщо, наприклад, зникло світло - досить буде, відключивши освітлення та побутові прилади, включити в щитку автоматичний вимикач. Виклик майстра буде зручно зробити по телефону, а також на нашому сайті, залишивши для зворотного зв'язку свої контакти.

Наші електрики готові приїхати в узгоджений з вами зручний час, зі своїм професійним інструментом і обладнанням. Після огляду об'єкта і визначення причини несправності майстри намагаються спланувати кошторис матеріалів так, щоб у замовника не було зайвих витрат. Вони, як правило, виїжджають з замовником для придбання матеріалів. Вибрати якісні розетки, різні вимикачі, зробити правильний вибір кабелю в існуючому асортименті запропонованих електротоварів без допомоги знавця буває складно.

Електротехнічні роботи створюють багато шуму, здатного перешкодити сім'ї або сусідам замовника. Обговорюються терміни виконання майстром робіт і час, в яке можна ці роботи проводити. В особі нашого фахівця ви можете знайти електрика, орієнтованого на інтереси свого замовника, здатного забезпечити своєчасне виконання всіх видів запланованих робіт.

Електромонтаж різного виду складності

У Києві електрики, що працюють в компанії "Ток-Профі " виконають всі роботи, від початкового пошуку причини несправності до проведення повної заміни або установки нової електропроводки, прокладки електрокабеля, штроблення стін під проводку, збірки електрощитів, ремонту і кріплення світильників, установки або перенесення груп розеток і вимикачів.

Пріоритетом компанії «Ток-Профі» є ціни на електромонтаж (дивіться наш прайс). Відсутня передоплата за замовлення. Є можливість обговорити з нашим майстром оплату послуг.

Сьогодні ремонт або установка електрики вимагає впровадження прогресивних проектів для створення зручного креативного житлового простору. Компанія «Ток-Профі» надасть фахівців своєї професії. Вони можуть поєднувати знання і багаторічний досвід з освоєнням новинок ринку електрообладнання, виконуючи непрості технічні проекти.

Довіряйте досвідченим фахівцям

uslugi
vyzov
diagnostika
elektrika
vovremya
garantii